• HİZMETLERİMİZ


KALİTE KONTROL

Kalite kontrol bölümümüz, hazırlanan ürünlerin saptanan kriterlere uygunluklarını  ve  kalitelerinin sürekliliğini sağlamak için hizmet vermektedir. Bunun için de bir kalite güvence sistemi uygulanmaktadır.Ürünlerimiz üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolleri yapılıp ürün uygunlukları onaylanmaktadir.

Kalite kontolde uyguladığımız yöntemler son yılllarda gelişmiş ülkelerin kullandığı analizler ve methodlardan oluşmaktadır.Bu sayede ürünlerimiz uluslarası kalitede üretilmektedir.


UYGULAMA

Belice Kimya , sektörün ihtiyaçlarına yönelik yeni uygulama alanları geliştirerek bu alanda eksiklikleri gidermektedir.Üretimin her aşamasında yapmış olduğu analizleri , araştırmaları ürün üzerinde uygulayarak ,daha kaliteli ve daha performanslı sonuçlar elde etmektedir.

Uygulama laboratuvarlarımız ,analiz ve kalite-kontrol laboratuvarlarımızla birlikte hareket ederek değişiklikleri ve geliştirmeleri ürüne birebir uygulayarak gözle görülür kesin sonuçlar elde etmektedir.

  ARGE

Tekstil yardımcı kimyasallları üretiminde önemli noktalardan birisi olan araştırma ve geliştirme bölümüdür. Ar-Ge bölümü Belice Kimya için de önemli bir yere sahiptir.

Üretilen veya henüz üretim safhasında olan her ürün üzerinde geliştirmeler yaparak ürün portföyünü daima güncel tutmaktadır.

Belice kimya, müşteri odakli geliştirmiş olduğu laboratuvarlarında tekstil sektörünün ihtiyacı olan kimyasalları araştırarak bu doğrultuda yaptığı çalışmalar ve uygulamalar sonucu ürün isteklerini en kısa sürede çözümlemektedir.

Globalleşme içerisinde olan dünyamızda ar-ge 'yi kendisine bir ilke edinen Belice Kimya sektördeki yenilikleri ve müşteri taleplerini en kısa sürede teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak çözmektedir.


ANALİZ

Belice Kimya kaliteli , yüksek performansta sonuçlar veren ekolojik dengeye uygun ürünler üretmektedir.Bu yüzden üretilen, üretilmekte olan ve üretime hazırlanan tüm ürünler üzerinde çeşitli analizler gerçekleştirilmektedir.Bu sayede ar-ge bölümüne de destek vererek yüksek performansta ve iyi kalitede ürünler üretilmesine yardımcı olmaktadır.

Analiz laboratuvarımızda ;
• Hammadde analizleri
• Üretime hazır ürünler için analizler
• Üretilen ürünler için analizler yapılmaktadır.

Laboratuvarlarımızda bulunan modern cihazları kullanarak analizlerde daima doğru sonuçlar elde edilmektedir.


SERTİFİKALARIMIZ